NewYorker (bobbka) wrote in kyivspring,
NewYorker
bobbka
kyivspring

  • Location:
  • Mood:

КИЇВСЬКА ВЕСНА 2008 - УКРАЇНСЬКИЙ ТРЕК - РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрацію команд завершено.


Дякуємо за активність та інтерес до нашого турніру.

На жаль, деяким командам нам довелося відмовити. Ще раз перепрошуємо і дякуємо за розуміння.


Зареєстрованим командам, які хочуть щоб їх зустріли та допомогли дістатися місця проживання, нагадуємо про необхідність якнайскоріше повідомити детальну інформацію про ваш приїзд до Києва.


Просимо повідомити про точну дату, час та місце прибуття, вказавши, яким транспортом ви прибуваєте. Прохання уважно перевірити та повідомити номери (рейсів, автобусів, потягів, вагонів тощо) та будь-яку додаткову інформацію, яка вам видається важливою.


Ви значно полегшите життя Оргкомітету, якщо повідомите транспортні деталі цього тижня до четверга, 24 квітня, включно.


У разі, якщо команда вчасно не надала Оргкомітету транспортні деталі, їй доведеться добиратися до місця проживання самостійно.


Зареєстровані команди


Україномовний трек:


1. "Джус!!!"(Харків)

Анна Гармашова

Світлана Афоніна


2. "Мій Хазяїн" (Харків)

Євген Сакало

Олексій Безцінний


3. "Юристки в кедах" (Харків)

Альона Хортієва

Дарина Ходирєва


4. "Динамо" (Харків)

Александр Казуров

Дмитро Белозьоров


5. "Мертва Курка" (Харків)

Юлія Палієвець

Дар’я Холявко


6. "NoNemerz" (Донецьк)

Володимир Величко

Володимир Зюзгін


7. "16.12" (Донецьк)

Дар’я Журавська

Данило Грачов


8. "Біда" (Донецьк)

Станіслав Кунянський

Олег Лук`янчиков


9. "ZE TIM" (Донецьк)

Дмитро Перетятько

Анатолій Балахнін


10. "Їжачки" (Дніпропетровськ)

Кирило Кожемякін

Олександр Купрієнко


11. "Персефона" (Дніпропетровськ)

Катерина Єрмашкевич

Леся Гойчук


12. "Срібний вітер" (Дніпропетровськ)

Максим Коршун

Світлана Туліна


13. "SPONDEO" (Київ)

Сулейман Мамутов

Олексій Дорогань


14. "Команда ім. Анатолія Вассермана" (Київ)

Віталій Трушин

Петро Журавель


15. "Фрешки" (Маріуполь)

Ірина Фоменко

Марина Тулуш


16. "Електро" (Донецьк-Харків)

Тамара Коміссарова

Сергій Кучко


17. "Дияволята" (Донецьк-Краматорськ)

Олена Саніна

Дмитро Демський


18. "Саша&Жора" (Харцизськ-Донецьк)

Олена Лукашова

Олена Варданян


19. "JOKERS" (Київ-Маріуполь)

Ярослав Железняк

Сергій Артюх


20. "Чим більше, тим краще!" (Маріуполь-Харків)

Ганна Нікішина

Каріне Демерчян


Зареєстровані судді


Крістіна Сударенко, Дніпропетровськ

Ксенія "Кєня" Глинько, Харків

Олександр Славський, Одеса

Тетяна Сидорова, Київ

Тетяна Булах, Київ
Tags: ks2008
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments